Про це він сказав у коментарі Вголосу.

За його словами, люди, які раніше були на Євромайдані у Львові біля пам'ятника Т. Шевченку, переходять зараз в приміщення ЛОДА.

«Сюди перебираються люди з Євромайдану, зараз ми організовуємо для них в приміщенні кухню, на дворі будуємо барикади. Також там встановимо сцену та поставимо бочки, де розведемо вогонь, аби люди могли грітись. Також ми створили пункти пропуску», – зазначив Мельничук.

Окрім того, він сказав, що приміщення ЛОДА є власністю громади, тому люди мають право там перебувати, а процеси, які відбуваються у Львові назвав «справжнім народовладдям».

Також він додав, що люди залишатимуться в приміщенні ЛОДА на ніч.

Разом з тим, Мельничук зауважив, що на Львівщині розпочнеться створення виконавчих комітетів місцевих рад.

«Голова Львівської обласної ради Петро Колодій зараз перебуває в Києві, бо там було засідання робочої групи Народної Ради України. Коли він повернеться, ми розпочнемо створення на Львівщині виконавчих комітетів місцевих рад», – сказав депутат.

На запитання, чи планують перенести сцену і Євромайдан від пам’ятника Шевченку до ЛОДА, Мельничук відповів, що «за його інформацією євромайданівці планують перенести та встановити Євромайдан від Шевченка до адміністрації».

Щодо блокування роботи працівників ЛОДА депутат сказав, що все вирішать на нараді за участі голови облради Петра Колодія.

«Сьогодні вночі повернеться Петро Колодій з відповідними інструкціями і ми проведемо нараду. Після цього ми визначимо подальші дії», – зазначив він.