Про це він заявив під час сьогоднішнього засідання виконкому.

«Я на виконавчому комітет разів п’ять піднімав питання стосовно відкритості роботи виконавчого комітету. Станом на сьогодні не надіслані навіть питання порядку денного, говорять про те, що є якісь проблеми з Інтернетом. Можливо. Проекти рішень виконавчого комітету це взагалі закрита і таємна інформація, яку неможливо довідатись на сайті, максимум, що є у відкритому доступі в нетрях сайту ЛМР – це самі назви питань», – заявив Мельничук.

Він наголосив, що проекти ухвал сесії ЛМР завжди є у вільному доступі, натомість максимум відкритості виконавчого комітету – це лише назви питань.

Депутат звернувся до головуючого – першого заступника міського голови Олега Синютки з запитанням, що приховую мерію, чому проекти рішень є закритою інформацією.

У відповідь Олег Синютка зазначив, що усі інформація доступна тому колу людей, якому вона призначена.

«Вся інформація, яка відповідає засідання виконавчого комітету і відповідає положенню про роботу виконавчого комітету на 100% відкрита, доступна для того кола, якому вона призначена», – сказав Синютка.

Водночас, він пообіцяв, що голова комісії законності Любомир Мельничук отримає офіційну відповідь про порядок підготовки, розміщення, винесення питань порядку денного.