«Звертаю вашу увагу не те, що міський голова неодноразово грубо порушував вимоги чинного законодавства та зловживав своїм правом щодо формування порядку денного пленарних засідань Львівської міської ради», - заявив депутат.

Він зазначив, що відповідно до ст.32 Регламенту ЛМР прядок денний сесії та пленарного засідання ради формує міський голова на підставі пропозицій секретаря ради, виконавчого комітету, пропозицій, внесених місцевими ініціативами, пропозицій депутатських фракцій, постійних комісій, депутатів.

«Однак, міський голова, за незрозумілими критеріями, однакові по суті проекти ухвал, які відповідно до регламенту розглянуті та завізовані посадовими особами органів виконавчої влади ЛМР та постійними  депутатськими комісіями, безпідставно вилучає з проекту денного пленарних слухань. Натомість проекти ухвал, які не пройшли відповідних процедур та візувань всупереч вимог регламенту, міський голова вносить до порядку денного», - звернувся депутат до прокурора.

За словами Руслана Валька, в діях мера Андрія Садового є ознаки корупційних дій.

Відтак, він просить вжити необхідні заходи прокурорського реагування щодо перевірки викладених у запиті грубих порушень вимог Конституції та законів з боку міського голови Львова та надати їм правову оцінку.