Про це йдеться в депутатському зверненні, яке він скерував 3 березня 2017 року очільнику Управління Служби безпеки України у Львівській області Вікторові Андрейчуку, передає прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Михайло Нискогуз зазначає, що на території Львівщини діє незаконна мілітарна організація «Самостійна стрілецька частина «Львів» ім. капітана Болеслава Зайончковськєго». Болеслав Зайончковський був одним з командирів польської армії, яка воювала проти незалежної Західноукраїнської Народної Республіки.

«Організація позиціонує себе ідейним спадкоємцем «Стрілецького союзу», заснованого польським націоналістичним підпіллям у м. Львові у 1910 р. з метою відновлення кордонів Речі Посполитої, до якої мало б входити і місто Львів. Одним із основних осередків діяльності організації  є Львівська ЗОШ № 10 ім. св. Марії Магдалени (із польською мовою навчання). У соціальних мережах є світлини, де члени цієї організації проводять свої військові вишколи на території Львівщини, у тому числі у вищезазначеній школі.  В урочистих заходах члени цієї незаконної міліарної організації використовують макети автоматів, з якими, зокрема, і пройшлись вулицями міста Львова 3 травня 2016 р.

Директором школи є Ришард Вінценц, який на своїх сторінках у соцмережах викладає фото в однострої організації та на сторінках якого присутня антиукраїнська пропаганда. Керівником «Самостійної стрілецької частини «Львів» ім. капітана Болеслава Зайончковськєго» є Ерік Матецький, на сторінці якого у соціальній мережі «Фейсбук» вказано, що він є родом із російського міста Санкт-Петербурга», - йдеться у зверненні. 

Михайло Нискогуз зазначає, що громадськість Львівщини стурбована популяризацією імперіалістичних ідей міжвоєнної окупаційної Польської держави, розпалювання міжнаціональної ворожнечі між українцями та поляками з боку згаданої організації. Він просить СБУ здійснити перевірку викладених фактів та вжити заходів щодо незаконної діяльності іноземного мілітарного формування на території України.