Депутата Львівської міської ради Теодора Дяківа виключили з фракції БЮТ.

Про це він заявив у коментарі ПресТайму сьогодні.

"Вчора на засіданні фракції мене виключили з її складу за порушення фракційної дисципліни", - пояснив депутат.

За виключення Дяківа з фракції БЮТ проголосувало 16 з 20 членів фракції.

"Я хотів призупинити членство у фракції. Фракція вирішила зробити хід швидше. Але я думаю нічого страшного не сталося. В будь-якому випадку справа до цього йшла", - додав Дяків.

Теодор Дяків заявив, що скоріш за все до кінця цієї депутатської каденції він залишиться позафракційним. Однак у випадку створення у міськраді позафракційної групи депутатів, він може стати її членом.

Дяків також заявив, що наступного тижня відбудеться прес-конференцію за його участі та участі голови фракції БЮТ у міськраді Юрія Гудими, на якій пообіцяв "глибше обговорити ситуацію, що склалася".

Як повідомляло агентство, депутат Львівської міської ради Теодор Дяків мав намір призупинити членство у фракції БЮТ через невиконання фракцією своїх програмних обіцянки та передвиборчої програми.

На прес-конференції ГО «Громадський Форум Львова» та Теодор Дяків звинуватили політичні партії у незаконному привласненні майна міста. Зокрема вони оприлюднили ухвалу Львівської міської ради №1721 „Про приватизацію об'єктів комунальної власності", якою „враховуючи значний внесок у національно-демократичне відродження України партійних організацій" міськрада дозволила приватизувати приміщення за 20% від їх вартості.