Про це інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.

«До працівників Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області звернулась громадянка, яка повідомила, що за надання їй медичних послуг керівник відділення запропонував її заплатити 500 доларів США «благодійного внеску». Вказана суму включала такі послуги: прийняття на лікування у медичний заклад, проведення хірургічної операції та оформлення відповідної лікарської документації. У разі її відмови – медичної допомоги чекати не слід», – ідеться у повідомленні.

За вимагання коштів слідчим відділом обласної поліції було відкрито кримінальне провадження. Під час документування злочинної діяльності оперативники УЗЕ зафіксували факт отримання 56-ти річним завідуючим центром термічної травми та пластичної хірургії частини визначеної ним суми – 150 доларів.

«29 липня працівники Управління захисту економіки та слідчі поліції затримали медика у приміщенні лікарні. Він щойно одержав від пацієнтки 350 доларів США. Окрім цих коштів, поліцейські також вилучили 100 американських доларів, які лікар отримав раніше», – додають правоохоронці.

За свій «лікарський обов'язок» йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від5-ти до 10-ти років із конфіскацією майна.

Водночас, як пише zik.ua з посиланням на правоохоронців, мова йде про завідувача опіковим відділенням 8-ї клінічної лікарні Львова, депутата Львівської облради від «Самопомочі» Василя Савчина.

Нагадаємо, 8 червня 2016 року депутата Львівської облради від «Самопомочі» Андрія Прокопіва впіймали на хабарі у 6 тис. грн від свого підлеглого.