Слідчі Державного бюро розслідувань затримали депутата Чернігівської міської ради – голову постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин, а також директора комунального підприємства “Чернігівбудінвест”.

Про це повідомила прес-служба ДБР.

“Директор комунального підприємства за попередньою змовою групою осіб з депутатом вимагали $50 тис. від підприємця за підписання договору про виділення в суборенду земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку на території міста Чернігова та подальше погодження необхідних дозвільних документів щодо вказаної земельної ділянки”, – йдеться у повідомленні.

У разі ненадання коштів, підприємцю погрожували неприємностями із СБУ.

Під час отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі $25 тис., осіб затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі слідчі ДБР готують затриманим повідомлення про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі (ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Крім того, готується клопотання до суду про обрання особам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаних посади.

Нагадаємо, що у Києві правоохоронці затримали чиновника БТІ за отримання хабара.