Компанію "Софія Граніт", яку пов'язують з депутатом Ігорем Негулевським, який входить до провладної фракції "Слуга народу",  підозрюють у причетності до багатомільйонних корупційних схем.

Про це пише "OBOZREVATEL".

Зазначається, що компанія, яка раніше займалася поставкою щебеню, різкою і виготовленням декоративного каменю, почала отримувати багатомільйонні замовлення на ремонт доріг.

Зокрема йдеться про те, що компанія зуміла виграти сім тендерів на загальну суму 20 млн гривень на ремонт доріг в Миколаївській області.

Варто зауважити, що Ігор Негулевський є головою підкомітету з питань автомобільного транспорту комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури.

Повідомляється, що після обрання до ВР Негулевського, "Софія Граніт" стала  одним з основних підрядників будівництва доріг у Миколаївській області.

Журналісти зауважили, що в під час своєї передвиборної кампанії депутат, як кандидат-мажоритарник по округу №130 в Миколаївській області, різко критикував обласну адміністрацію за неякісний ремонт траси Баштанка - село Добре.

Проте пізніше стадо відомо, що ремонтом цієї дороги займалася саме компанія "Софія Граніт".

Як писав "Вголос",  “слуга народу” влаштував істерику, бо Зеленський не дає йому влади.