Постійна депутатська комісія з питань культури, дозвілля, промоції, ЗМІ та туризму Львівської міськради заявляє про незаконність фінансування деяких культмасових заходів управлінням культури і туризму ЛМР. Про це йдеться у зверненні комісії до міського голови Львова Андрія Садового, яке оприлюднила член комісії Наталія Усач на засіданні сесії сьогодні.

Як зазначається у зверненні, відповідно до ухвали про міський бюджет на цей рік усі заходи, що проводять у Львові цього року повинні бути затверджені до 1 березня 2009 року на профільних депутатських комісіях. Комісія повідомляє міського голову, що заходи із туризму та заходи з промоцій станом на сьогодні на комісії не затверджені.

У зв’язку із цим комісія вимагає вжити заходи дисциплінарного характеру до начальника управління культури і туризму Андрія Сидора.

Крім цього, комісія застерігає, що заходи, які відбуваються в галузі туризму і промоції, а саме участь у туристичних виставках в м. Берлін (Німеччина), м. Москва (Росія), реклама свята шоколаду, комісією не погоджені, а отже «їх фінансування з міського бюджету незаконні».

Нагадаємо, що раніше на засіданні сесії ЛМР депкомісія з питань культури, дозвілля, промоції, ЗМІ та туризму звернулася до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою звільнити начальника управління культури та туризму ЛМР Андрія Сидора із займаної посади. Комісія вважає, що вона «вичерпала всі можливі засоби попереднього впливу на даного посадовця задля виправлення помилок та налагодження ефективної роботи в галузях культури та туризму».

Депутати мали зустрітися із Садовим виключно з цього питання. Так виглядає, що комісія або не зустрічала з міським головою з цього приводу, або зустріч виявилась не результативною.