Нардеп Володимир Сівкович просить Службу безпеки України перевірити зв'язки генпрокурора Святослава Піскуна з посольством США та перевірити, чи не призвело це до зради інтересів України та затягування справи Гонгадзе.

Відповідний запит на адресу голови СБУ Олександра Турчинова зачитав спікер парламенту Володимир Литвин у вівторок.

Як відомо, раніше в Інтернеті з'явилася роздруківка розмови Піскуна з послом США Джоном Гербстом, де генпрокурор дякує за підтримку США.

Також депутат Чорновіл просить голову СБУ перевірити слова міністра транспорту Євгена Червоненка про очолювання ним під час революції збройних формувань, перевірити їх роззброєння та покарати винних.

Депутати-"регіонали" Комар та Чорновіл звернулися до генпрокурора Піскуна з проханням про звільнення голови донецької облради Колесникова.

Також Піскуну та міністру внутрішніх справ Юрію Луценку направлено запити Чорновола, Кириченко та Ісаєва про перевірку доказів вини Колесникова та про перевірку законності його затримання.

Володимир Яворівський звернувся до генпрокурора з проханням перевірки факту викрадення зерна під прикриттям екс-президента України в Кіровоградській області.

Микола Рудьковський просить генпрокурора про притягнення до відповідальності керівництва Чернігівської прокуратури.

Ігор Шурма звернувся до Володимира Литвина з запитом щодо надання інформації про виплати зарплат депутатам-сумісникам.

Зранку депутати повісили на президії плакат з фотографіями депутатів-сумісників і написом: "Вони – сумісники, злісні порушники Конституції України. Ющенковці, литвинівці, тимошенківці, морозовці".

Виступаючи з трибуни, Олександр Мороз поправив авторів напису, зазначивши, що слід писати "ющенківці", "морозівці".

"А по-суті, правильно. Треба приймати рішення", - додав лідер СПУ.

Українська правда