Про це у розмовній студії говорили із Андріяном Гутником, депутатом Львівської міської ради від ВО «Свобода».

«Насправді більшість депутатів в сесійній залі розуміли і бачили, що це – чистої води афера, це загорталося декілька днів в красиві обгортки, але ця «цукерка»  – реально крадіжка 19,5 млн грн з міського бюджету за неякісний транспорт. З десятків одиниць техніки тільки декілька виїжджало на лінії, інші стоять і чекають ремонту. Ми наводили приклади, що в Івано-Франківській області мерія навіть в комунальну власність викуповує знищені підприємства. А тут ситуація склалась навпаки – всі хотіли максимально виділити, що Чуркін і його дружина – «це різні люди», і вона навіть громадянка України. А насправді в кулуарах у коридорах до мене підходили журналісти і питали про аналогію із Майданом», – пояснив він.

Говорили також і про «повернення» Героїв України – як відомо, ще у 2010 році тодішній Президент Віктор Ющенко присвоїв це звання Степану Бандері та Роману Шухевичу. Проте за «правління» Віктора Януковича ці звання скасували:

«Практично одноголосно було підтримано це звернення. Ще на Майдані були заклики, що «Бандера – наш Герой» і «Шухевич – наш Герой». Вони все одно є в серцях українців Героями. Але я думаю, що документально Президент України мав би давно ці звання повернути. У Києві займаються економічними питаннями, а патріотичні відходять на другий план. Думаю, в Президента є можливість реабілітувати згаяний час і якраз до річниці створення УПА ми будемо мати наших Героїв – Героями і на папері».

Ще однією резонансною темою стало придбання квартири для легендарної Ольги Ільків – зв'язкової Романа Шухевича, адже воно затягнулось аж на 9 років.

 «У Львівській міській раді повернення коштів якимсь підозрілим людям з темною біографією можна загорнути в гарний папірець і знайти 20 мільйонів протягом кількох днів, якось стимулюючи депутатів, щоб вони це швиденько проголосували. А от знайти 400 тисяч гривень для квартири такій легендарній особі – це займало довгий час для чиновників», – розповів Андріян Гутник.

Більше – у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.