Після літніх канікул депутати знову у сесійній залі міськради. Близько десятої години ранку міські райці потрохи збиралися біля входу Ратушу, хтось з них відразу прямував у стіни міськради. Звичайно, на першому осінньому пленарному засіданні обранці хотіли виглядати якнайкраще. Кава спостерігала, у якому вбранні прийшли на сесію міські депутати.

Володимир Гірняк виділявся у сесійній залі завдяки яскравій червоній краватці. Секретар комісії міськради з питань теплопостачання розповів, що йому подобається бельгійський одяг. Тому обрав для першого засідання сессії міськради краватку та чорний смугастий костюм від бельгійського бренду Tom James. Пан Гірняк придбав свій костюм в одному із львівських магазинів.

Володимир Квурт не зрадив традиції одягатися просто, але вишукано. Секретар Львівської міськради хоча і був без краватки, але виглядав елегантно. Пібрана зі смаком свтіла сорочка пасувала до темно-синього костюму. На питання, які брендам одягу він надає перевагу, Володимир Квурт відповів, що в одязі для нього головне не зовнішня атрибутика, а добротність та якість речі.

Петро Адамик із задоволенням продемонстрував Каві свій костюм. Керівник міськрадівської фракції партії ПОРА  був одягнений в ошатний костюм у світлу смужечку. Пан Адамик розповів, що свої костюми він купує виключно у магазині для Великих людей. Як вдалося роздивитися Каві, на костюмі Петра Адамика був логотип Jaguar.  Може панові Адамику варто задуматися над тим, щоб придбати собі у комплект до костюма ще й відповідне авто?

Цікаво, що жіноча половина  депутатського корпусу міськради не зверталася по допомогу до відомих фірм одягу, а довірилася свому смаку. Тетяна Крушельницька свій костюм пошила на замовлення. Пані Крушельницька каже – оскільки робота вимагає постійного напруження, хочеться відчувати себе затишно у одязі, який носиш. А Руша Полякова, яка є не лише промоутером Львова, але й відомим дизайнером, для пошиття свого костюму (спідниці та піджака) сама обрала матеріал і розробила дизайн.