Як зазначив депутат, у Львівській міськраді відбулися громадські слухання проекту одного з основних документів, який регулюватиме участь громадськості у виконанні повноважень місцевого самоврядування.
 
«Однією з особливостей цього документа є чітка процедура відмови від будь-яких послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, які ЖЕКи фактично не надають або ж надають неякісно. Зараз процедура відмови є вкрай складна, і щоб відмовитися від тієї чи іншої послуги, потрібна згода всіх мешканців будинку», - повідомив Любомир Мельничук.
 
«Окрім цього, цей документ є базовим для ефективної реалізації права мешканців безпосередньо брати участь у розв’язанні проблем міста. Згідно з ним, мешканці матимуть змогу ознайомитися з позицією органів місцевого самоврядування щодо актуальних проблем громади. Також містяни зможуть вносити пропозиції і зауваження щодо тих чи інших проблем для вироблення напрямків їхнього вирішення», - розповів депутат.
 
Любомир Мельничук також додав: «Доповнення та зауваження мешканців врахують у процесі затвердження остаточної редакції проекту «Положення про громадські слухання», який комісія вже найближчим часом винесе на розгляд міської ради».