Про це він заявив, коментуючи голосування на сесії обласної ради з приводу звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини за 2012 рік, інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

«Схожа ситуація виникла свого часу стосовно звіту Михайла Костюка, який тоді щойно зайняв посаду голови ЛОДА, - зазначив Ярослав Качмарик. – Рада визнала роботу незадовільною, а невдовзі прокурор виніс протест щодо цього рішення як незаконного. Очевидно, організатори особистого звітування нового голови ЛОДА розігрують такий сценарій».

Ярослав Качмарик наголосив, що фракція ВО «Свобода» ініціюватиме звіт Віктора Шемчука про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку за шість місяців 2013 року.

«Ми будемо контролювати кожен крок Віктора Шемчука на посаді голови ЛОДА, ми вимагатимемо його звітів і даватимемо належну оцінку за результатами його діяльності. І мені дуже цікаво, як тоді поводитимуться нинішні «найопозиційніші» депутати, які вимагають звіту голови адміністрації зараз, коли він щойно зайняв посаду», – наголосив свободівець.

Нагадаємо, що депутати Львівської облради визначили доповідачем у питанні про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівщини за 2012 рік голову облдержадміністрації Віктора Шемчука. З такою пропозицією виступив депутат від НРУ Олександр Ганущин.