Про це заявила депутат Львівської обласної ради Ірина Сех під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Ірина Сех розповіла, що сьогодні вранці спеціальні підрозділи міліції заборонили у захисних масках проводять перевірку на підприємстві, власником якого є голова комісії з питань розвитку села та АПК Петро Пешко.

Депутат додала, що до неї та членів родини також телефонували представники прокуратури.

«Лише вчора ми оголосили про проведення прес-конференції, а вже сьогодні вранці мені зателефонували із прокуратури міста Львова і попросили прийти дати свідчення стосовно акцій на захист державної мови біля Львівської обласної ради. Через деякий час відбувся другий дзвінок від слідчого управління Податкової адміністрації міста Львова. До мого чоловіка також телефонували із податкової. Телефонують також і до членів сім‘ї», – розповіла Ірина Сех.

Вона наголосила, що фіскальні органи на Львівщині сьогодні використовують для вчинення тиску на депутатів, аби вони «не говорили, що в економіці країни біда».

Заступник голови комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Степан Кубів додав, що депутати обласної ради проведуть «економічну» сесію, на якій приймуть звернення до прокуратури, щоб вона «не чинила тиск на депутатів-підприємців».

«Якщо так надалі буде продовжуватись, ми виведемо десятки тисяч людей під ОДА та під податкову. Ми зупинимо цю імперську владу, яка переслідує все українське», – наголосив Степан Кубів.

Як писав Вголос, депутат Львівської міськради від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин вважає, що влада зараз накопичує матеріал для фіктивних кримінальних справ, які хочуть застосувати під час виборів, щоб перешкодити ВО «Свобода» потрапити до ВРУ.