Відповідне звернення вони ухвалили під час сесії сьогодні, 20 березня, передає кореспондент «Вголосу».

 «Львівська обласна рада висловлює своє обурення подіями, що відбулися 19 березня 2018 року біля Посольства України у Варшаві, коли група радикалів із символікою польських організацій спалила портрети Героїв України Степана Бандери та Романа Шухевича. Особливо цинічним виглядає те, що зазначені дії відбулися за участі депутата Сейму Республіки Польща Роберта Вінніцького, який вчинив наругу над символом національно-визвольної боротьби України – червоно-чорним прапором і розтоптав його перед камерами», - йдеться у зверненні.

З огляду на це депутати Львівської обласної ради вимагають від Міністерства закордонних справ України та СБУ негайної і жорстокої реакції. Зокрема, оголосити згаданого депутата Сейму Республіки Польща персоною, не бажаною для перебування в Україні.

Нагадаємо, польські шовіністи під посольством України в Польщі спалили портрети Степана Бандери та Романа Шухевича, а присутній на антиукраїнській акції Посол Сейму РП Роберт Вінницький потоптав червоно-чорний прапор, обізвавши його «бандерівською ганчіркою».