Депутати Львівської міської ради сьогодні прийняли звернення до львів’ян і закликали кожного проявити громадянську мужність і стати на заваді тим, хто хоче сфальсифікувати вибори.
„До виборів президента України залишилося трохи менше тижня. І все очевиднішим стає той факт що чинний політичний режим робить ставку на фальсифікацію результатів народного волевиявлення та на застосування сили у випадку масових акцій протесту. Представники силових структур відверто говорять про можливість застосування сили проти акцій громадянської непокори, право на які гарантує Конституція України, а безвідповідальні політики схвалюють це та навіть підігрують таким заявам, зокрема можливості введення надзвичайного стану у столиці України задля запобігання масовим акціям протесту. ,.
Усвідомлюючи, яке значення мають нинішні президентські вибори для України, її майбутнього, Львівська міська рада нагадує про те, що народу України ГАРАНТОВАНЕ право на вільний вибір і право на захист цього вибору. Будь-які дії злочинної влади країни, окремих її представників, керівників силових відомств, спрямовані проти власного народу, ми розцінюємо як грубе порушення Конституції України, вважаємо злочином проти, українського народу, який отримає належну оцінку.
Львів'яни! Львівська міська рада завжди була разом з Вами. І сьогодні ми разом повинні зробити історичний вибір. Якщо хтось хоче український народ бити кийками І давити танками, тоді їм треба починати з нас.
Ми звертаємося до правоохоронців ― ви громадяни України і служите українському народу!
Пам'ятайте ― спротив злочинним наказам - є вашим обов’язком!
Звертаємося до громади Львова, усіх громадян України: у ситуації, що склалася ми повинні не лише зробити свій вибір, але й захистити його. В іншому випадку вина за те, як розвиватиметься Україна, лежатиме не лише на владі, а й на кожному, з нас. Закликаємо кожного з нас проявити громадянську мужність і усіма законними засобами стати на заваді тим, хто хоче сфальсифікувати наш вибір”, ― зазначається у зверненні.