Депутати Львівської міської ради закликали львів’ян не виконувати „злочинні накази” представників влади, які намагаються шляхом маніпуляцій з паспортами та відкріпними посвідченнями зменшити кількість виборців, які візьмуть участь у другому турі виборів. Про це йдеться у зверненні прийнятому сьогодні на позачерговому засіданні сесії Львівської міської ради.
„Програвши перший тур виборів і вичерпавши всі легальні і нелегальні способи здобуття голосів виборців, режим почав гру "на своєму полі". Перший крок такої гри - силоміць зібрати паспорти у працівників податкової адміністрації, міліції, митниці, медичних установ та інших державних структур і заставити їх брати відкріпні талони. Мета одна - зменшити кількість виборців, що візьмуть участь у голосуванні та спробувати сфальсифікувати вибори. Це вже не тільки порушення Конституції, чи традиційна брехня та цинізм, а спроба встановлення в Україні диктатури.
Шановні львів'яни, в першу чергу правоохоронці, військовослужбовці, податківці, працівники бюджетної сфери! Це той момент, коли Ви знаєте, що накази злочинні і Ви зобов'язані їх не виконувати”, ― сказано у зверненні.
Депутати також обіцяють захисти громадян, яких схиляють до порушення законів і Конституції.
Ми, Львівська міська рада, станемо на захист Ваших прав і не допустимо жодного порушення Конституції України!”, ― наголошено у зверненні.
21 листопада в Україні відбудеться другий тур президентських виборів.