Сьогодні депутати Львівської міської ради прийняли звернення до львів’ян, в якому закликають їх взяти участь у виборах Президента України.
Звернення надаємо повнотекство:
«Ми депутати Львівської міської ради глибоко стурбовані ходом виборчого процесу в Україні. В суспільство в черговий раз кидається теза про двомовність і вже нове віяння — про подвійне громадянство. Лунають безпардонні заяви про фашизм в Галичині, яку намагаються протиставити сходу України. Інакше кажучи, заради здобуття влади очевидною є чергова спроба розколоти Україну на схід і на захід та поховати незалежну державу. У виборчий процес в Україні всупереч усім нормам активно втручається Росія, ведучи по своїх телеканалах активну пропаганду «за» і «проти».
В розпал президентської кампанії Віктор Ющенко понад місяць перебував у лікарні і ледь не розпрощався з життям. Незалежно від причин хвороби та політичних поглядів, кожна людина в такий момент проявляє співчуття до іншої. В нас маємо феномен (на жаль і серед наших земляків), коли на перебій стараються вдарити того, хто в даний час не може відповісти.
Маємо величезну кількість так званих технічних кандидатів у президенти, які ведуть кампанію за себе, а займаються дискредитацією інших. Справжні можливості цих кандидатів характеризуються тим, що вони не здатні делегувати людей у виборчі комісії, багато з яких не можуть провести свої засідання, що загрожує зривом виборів.
Якщо те, що діється зараз на 14 році незалежності — вибори, то що чекає на нас далі. Отже звертаємося до всіх членів виборчих комісій, незалежно від їх політичних уподобань, взяти участь у засіданнях комісій.
Враховуючи те, що в комісіях багато студентів, звертаємося до них із проханням достойно виконати свій громадянський обов’язок і не зганьбити Львів, колиску демократії України. Звертаємося до їх батьків — переконайте у цьому своїх дітей. Вважаємо за необхідне опублікувати списки тих членів комісій, які свідомо торпедують виборчий процес, щоб їх знали львів’яни.
Вибори пройдуть, а ганьба залишиться. Звертаємося до інтелігенції, моральних авторитетів з вимогою міста дати гідну відсіч спробам розчленувати нашу державу на схід і на захід і припинити наругу над Львівщиною. Ми переконані, що в Україні настануть кращі часи. Ми закликаємо всіх львів’ян взяти участь у виборах і не допустити їх зриву.
Тільки гуртом ми здатні забезпечити демократичне проведення виборів в нашому місті”.