Сьогодні депутати Львівської міської ради категорично засудили будь-які прояви репресії проти студентів за політичними мотивами.
Депутати прийняли звернення до львів’ян після того, як представник студентської молоді зачитав резолюцію учасників студентського страйку до депутатів Львівської міської ради.
„Сьогодні все очевиднішим стає той факт, що збанкрутілий режим Кучми-Януковича-Медведчука готовий вдатися до будь-яких, навіть найбільш небезпечних для суспільства, дій. За останній час, у переддень виборів розпочаті безпрецедентні для України репресії проти студентської молоді. Студентів-активістів громадських організацій, які відстоюють право на чесні вибори, тих, хто просто відстоює свою позицію і боїться цього, виключають із вищих навчальних закладів, затримують правоохоронці під надуманими приводами. Їм пред’являють звинувачення, які ґрунтуються на сфальшованих доказах, провокаціях з боку міліції. Це робиться відкрито, нахабно, щоб решта усвідомлювала, що „висуватися” не варто.
Ми будемо відслідковувати кожен подібний випадок, даватимемо йому належну оцінку та вживатимемо усіх необхідних заходів для відновлення справедливості. Громада Львова, чважливою частиною якої завжди були і будуть студенти, не дозволить, щоб хтось постраждав за свою громадянську позицію!”, ― зазначається у звернені.
Сьогодні під стінами Львівської міської ради близько 10 тис. студентів взяли участь у страйку з вимогами, щоб депутати прийняли звернення проти репресій студентів по усій Україні.