Депутати Львівської міської ради – члени „Нашої України” приймають участь у процесі створення нової фракції НСНУ у міській раді. Про це повідомив голова ЛОО „Наша Україна” Андрій Стецьків.
„Ми керуємося рішенням Головної ради партії про те, що „Наша Україна” має рухатися в Народний союз „Наша Україна”, що передбачає також спільну участь у фракціях в ВРУ та радах різних рівнів”, ― сказав Андрій Стецьків.
Андрій Стецьків передбачає, що вже на найближчому засіданні буде офіційно оголошено про створення нової фракції.
Стецьків зазначив, що, на його думку, принциповим є створення нової фракції на базі колишньої фракції „Наша Україна”. „Недопустимо, щоб нова фракція творилася за рахунок тих, хто сьогодні залишає фракцію „Наш Львів”. ― вважає Стецьків.
Стецьків припускає, що в новій фракції будуть існувати декілька партійних груп: „Наша Україна”, НРУ та ще не оформленої НСНУ.
Нова фракція, на відміну від колишньої фракції „Наша Україна”, на думку Стецьківа повинна мати єдиного координатора та правління.
Партія „Наша Україна” має 15 депутатів у складі Львівської міської ради, відповідно 12 ― у складі фракції „Наша україна” та 3 ― у складі депгрупи „Разом”. Загалом у Львівській міськраді 90 депутатів.