Депутати Львівської міської ради обіцяють завадити міському голові Львова Любомиру Буняку реалізувати ідею відбудови Високого Замку. Про це заявив голова фракції УНП у Львівській міській раді Юрій Кужелюк на прес-кофнеренції у Львові сьогодні. "Ми не допустимо будівництво Високого Замку", ― сказав він. За словами Юрія Кужелюка, до кінця строку головування міського голови залишилось 8 місяців і протягом цього часу депутати ще протримаються і не дадуть міському голові розпочати будівництво. В свою чергу, депутат Андрій Стецьків закликав прокуратуру та інші уповноважені інспекції провести розслідування по законності будівництва Високого Замку.
Натомість, депутат міської ради Сергій Бащук запевнив, що у депутатів, окрім законних, є ще багато інших способів запобігти будівництву Високого Замку.

Як повідомляло агентство, 11 липня Львівський міськвиконком провів таємне засідання для визначення порядку використання коштів на будівництво Високого Замку. Раніше виконком міськради затвердив проект рішення про проектування, реконструкцію та відновлення ландшафтно-архітектурного комплексу "Високий Замок". 23 червня депутати Львівської міськради обговорювали питання реконструкції ландшафтно-архітектурного комплексу "Високий замок" у Львові. Більшість депутатів Львівської міської ради, які виступали проти будівництва Високого Замку, звинуватили міського голову Львова Любомира Буняка в порушенні регламенту і припинили достроково засідання сесії. Ідею реконструювати "Високий Замок" висунув міський голова Львова Любомир Буняк. Також він оголосив про намір відбудувати королівський замок на Високому замку у Львові до травня 2006 року, до 750-річчя з дня заснування міста.