Ми тепер з чистою совістю можемо привітати піарщиків компанії «Тойота». Адже після того, як сьогодні депутати Львівської міської ради не дала дозволу на відведення земельної ділянки ТзОВ „Сервісний центр „Діамант”, яке є офіційним дилером Toyota у Львові, їх подарунок міськраді 10 авто «Тойота» реально став чистою піаракцією!

„За” проект відведення проголосували лише 23 депутати, таким чином проект не набрав чинності.

Проект рішення передбачав затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання ділянки наприкінці вул. Кульпарківської.

Нагадаємо, що у листопаді 2006 року депутати Лвіьвсьокї міської ради ухвалили рішення «Про погодження ТзОВ “Сервісний центр “Діамант“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки на розі вул.Кульпарківської – проектованої вулиці у Львові.

Цим рішенням міськради ТзОВ “Сервісний центр “Діамант“ надавався дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 1,68 га на розі вул.Кульпарківської – проектованої вулиці в оренду терміном на 10 років за рахунок земель промисловості, транспорту, зв'язку та іншого призначення для влаштування сервісного центру “Тойота“. ТзОВ “Сервісний центр “Діамант“ у тримісячний термін був також зобов’язаний подати у встановленому порядку проект відведення земельної ділянки для затвердження міською радою.

А на початку квітня «Тойота» подарувала міськраді 10 легкових автомобілів на загальну суму 250 тис. Евро. Цей подарунок був дилером «Тойота» представлений громадськотсті як піар-акція. Але громадськість не повірила.