«Свободівці», які відправилися для участі в антитерористичній операції, налаштовані повернутися лише із перемогою, повідомляє кореспондент «Вголосу».

Як розповів Святослав Шеремета, їхати на війну його спонукало те, що і багатьох інших свідомих українців – загроза для незалежності нашої Батьківщини. «Святий обов’язок кожного мужчини – захищати рідну землю, рідний дім та родину», – заявив Святослав Шеремета.

За його словами, серед бійців, які сьогодні вирушили на схід, є люди різного віку та професій. Дехто із них служив у армії, інші отримали перший військовий досвід вже під час бойового злагодження батальйону.

«Особисто я служив у спортивній роті, як такого військового досвіду чи навиків поводження із зброєю я не мав. Однак у батальйоні дуже хороші інструктори, і завдяки їм та нашому бажанню ми навчилися дуже багато. Тут немає кращих чи гірших, молодших чи старших – тут ми усі рівні, і усі йдемо у бій з бажанням перемогти», – сказав Святослав Шеремета.

Він також додав, що бійці батальйону «Січ» добре забезпечені засобами захисту та амуніцією. І зазначив, що бійці зроблять усе можливе, щоб повернутися додому з перемогою.

«Нам нема різниці, в якому пункті ми будемо дислокуватися: куди нас відправить командування, там і будемо виконувати своє бойове завдання. Ми будемо робити усе можливе, аби повернутися із перемогою», – наголосив депутат.

Як писав «Вголос», сьогодні у Києві другу групу бійців батальйону особливого призначення «Січ» урочисто провели на схід України для участі в АТО. Також ВО «Свобода» планує сформувати ще один батальйон добровольців «Січ-2».