Депутатські фракції Львівської міської ради звернулися до всіх лідерів національно-демократичних сил із проханням звернутися від імені українського народу до Президента України з вимогою негайно розпустити парламент та оголосити дострокові парламентські вибори.

Відповідна заява фракцій міськради була озвучена на засіданні сесії сьогодні.

Подаємо повний текст:

«Депутатських фракцій Львівської міської ради про політичну ситуацію в Україні
Останні події у вищому ешелоні влади викликають глибоку стурбованість громадян України та львів'ян зокрема. Так звана «антикризова коаліція», яка створена шляхом зрад, підкупу та залякувань і яка спотворює результати волевиявлення народу на парламентських виборах, почала широкомасштабний наступ на основні принципи демократії та державного устрою.

Можна констатувати, що так звана «антикризова коаліція» цілеспрямовано переформатовує демократичну природу держави на диктатуру олігархату. Все йде до узурпації влади одним політично-кримінальним угруповуванням. Залякування з уст міністра внутрішніх справ «беркутами», закриття кримінальних справ щодо одіозних представників режиму Кучми-Медведчука це намагання штовхнути державу до диктатури. А голослівні заяви уряду Януковича про небачене зростання економічних показників, насправді обернулося некерованим підняттям тарифів на комунальні послуги, падінням реальних доходів населення України і тотальним погіршенням стандартів життя.

Ми вважаємо, що в умовах політичного тиску з боку «антикризової коаліції», посилення антидемократичних процесів, переслідування свободи слова і політичних репресій у лише політичне партнерство всіх демократичних сил повинно зупинити реванш олігархічно-кримінальних сил. Тільки спільна політична позиція національно-демократичних сил зможе вчинити опір узурпаторським діям «антикризової коаліції» і відстояти принципи демократії та честі.

Тому депутатські фракції Львівської міської ради звертаються до всіх лідерів національно-демократичних сил із проханням у цей складний час, об'єднати зусилля і звернутися від імені українського народу до Президента з вимогою негайно розпустити парламент та оголосити дострокові парламентські вибори».

Заяву підписали керівники фракцій БЮТ, Пори, «Свободи», УНП, ПРП та депгрупи НСНУ.