ЛЬВІВ, 20 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Депутати Львівської міської ради звинувачують виконавчі органи у затягуванні роботи конкурсної комісії з визначення інвестора з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та комплексної переробки сміття у Львові.

Про це йдеться у заяві депутатів міськради, яку під час сьогоднішньої сесії озвучив керівник фракції УНП у міськраді Юрій Кужелюк.

У заяві, зокрема, сказано: «Зараз наближається до завершення другий конкурс, який під загрозою зриву через незрозуміле затягування роботи конкурсної комісії представниками виконавчих структур».

«Рішення комісії про виїзд у відповідні міста України для ознайомлення з фактичною діяльністю фірм – учасників конкурсу з незрозумілих причин не виконане і відкладене на невизначений період», — йдеться далі.

Натомість депутати вимагають від конкурсної комісії, а в першу чергу від її голови, оптимізувати її діяльність та прийняти рішення про переможця конкурсу для подальшого укладення угоди на проведення робіт, щоб не допустити чергового загострення ситуації у Грибовичах та Малехові.

Як повідомляло агентство, засідання конкурсної комісії з визначення інвестора на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, яке мало відбутися сьогодні, через можливу відсутність кворуму перенесли на понеділок, 24 вересня.

Нагадаємо, 4 фірми подали заявки на конкурс з на визначення інвестора з комплексної переробки сміття у Львові та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища: „Грінко” (Львів), Екологічна інвестиційно-технологічна компанія (Київ), СЦ-Сервіс-Центр Стрий” та італійська фірма Riciclaggі.

Це вже другий конкурс на рекультивацію сміттєзвалища. Минулого року конкурс не визначив переможця. Цього року Львівська міська рада затвердила концепцію поводження з твердими побутовими відходами, яка покладена в основу проведення нового конкурсу.