Двох депутатів Львівської обласної ради не пускають в приміщення ДПА у Львівській області для того, щоб передати рішення Львівської обласної ради про відсторонення голови податкової.
Депутат Львівської обласної ради Лариса Федорів та перший заступник голови обласної ради Ігор Держко вже протягом півгодини намагаються потрапити в приміщення. Однак всі двері закриті.
В приміщеннях стоять, швидше за все, „беркутівці”. Вони в повній екіпіровці. Коли депутати намагаються їм щось сказати, вони зразу відвертаються.
Представники штабу Ющенка пропонують відключити воду і світло в приміщенні податкової.
Ігор Держко зазначив, говорить про свої подальші дії. Він каже, що буде засідання новоствореного виконкому. Можливо, цей виконком прийме якесь рішення, як потрапити в середину.
Наразі біля податкової адміністрації у Львові зібралось близько 40 тис. людей, які скандують: „Ющенко!”, „Хом’як, виходи!» Лунає гучна музика.
Як повідомляло агентство, сьогодні у Львові відбувається мітинг прихильників Віктора Ющенка.
Cьогодні представники новоствореного виконкому Львівської облради планують вручити керівництво ДПА у Львівській області рішення виконкому про відсторонення від виконання службових обов’язків голови ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка та першого заступника голови ДПА у Львівській області Степана Коваленка.