Депутати Львівської облради не приймали жодної заяви щодо створення Галицького князівства. Про це йдеться у відповідному зверненні депутатів Львівської обласної ради, ― повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.
„Ми, депутати Львівської обласної ради, стверджуємо: жодного звернення з подібними закликами ми не підписували. Більше того, появу такого роду фальшивки розцінюємо як грубу провокацію, мета якої посилити протистояння в державі напередодні президентських виборів, розколоти Україну та дискредитувати львів’ян в очах жителів інших регіонів. Ми відповідально заявляємо, що львів’яни докладали і докладатимуть максимум зусиль для того, щоб Україна залишилась незалежною та соборною державою, а будь-які спроби сепаратизму трактуємо як прояв антиукраїнських та антидержавних настроїв”, ― сказано у зверненні.
Протягом останнього тижня у засобах масової інформації була поширена провокативна інформація про звернення депутатів Львівської обласної та міської рад до лідера виборчого блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка з вимогою прискорення адміністративно-територіальної реформи та об’єднання семи західноукраїнських областей в єдину територіально-адміністративну одиницю з центром у Львові.