За відповідне рішення проголосувало 56 депутатів Львівської облради, передає кореспондент «Вголосу».

Як йдеться у рішенні обласних депутатів, на медицину області скерують понад 22 млн грн: 3 млн грн спрямують на придбання карет швидкої допомоги для обласного центру екстреної медичної допомоги, 1 млн грн – на забезпечення медикаментами реанімаційного відділення дитячої клінічної лікарні ОХМАДИТ, 1 млн грн – на лікування хворих методом перитонеального діалізу, 1656 тис. грн –  на придбання апарату штучної вентиляції легень для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, 200 тис. грн – заміну рентгенівської трубки ангіографічної системи обласного кардіологічного центру та  500 тис. грн  – покращення надання допомоги хворим дітям на гемофілію.

Також обласна рада скерує 2 млн грн на програму компенсації пільгових перевезень автомобільним транспортом, а  також 354 тис. грн – на придбання медикаментів постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1 млн грн – на допомогу малозабезпеченим Львівщини в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян.

Збільшено видатки на14 млн грн на Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2017 рік. Скеровано 1 млн 950 тис. грн на реалізацію програми «Питна вода», 627 тисю грн – на програму зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області , 177 тис. грн – на газифікацію села Присліп Турківського району. 4 млн грн  виділено на співфінансування програми «Спортивний майданчик» та 200 тис. грн – на проведення заходів зі стендової стрільби.

Депутати виділили 250 тис. грн – на встановлення пам’ятника генералу С. Кульчицькому та полковнику А. Соколенку, а також 9 нових пам'ятників загиблим в АТО Героям на Личаківському цвинтарі.

На видання  поезії Івана Низового в рамках реалізації Комплексної програми розвитку культури Львівщини передбачено 100 тис. грн, на придбання історичним музеєм, музеями Івана Франка та історії релігії обладнання на суму 111,6 тис. грн та виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту приміщень Самбірського коледжу культури – 350 тис. грн в межах економії коштів вказаними установами. Окрім того, передбачено видатки на 2200 тис. грн на  реконструкцію частини підвалу для влаштування котельні на твердому паливі у Львівському палаці мистецтв.

Для виконання  програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області для підтримки малого бізнесу та підприємницької ініціативи учасників АТО додатково спрямують 500 тис. гривень.

 

«Вголос»