Як повідомляє прес-служба Львівської облради, у розгляді та обговоренні цього питання взяли участь представники Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області та прокуратури Львівської області. Львівська обласна державна адміністрація проігнорувала запрошення на розгляд цього питання.

Присутні обговорили ситуацію, яка склалася в області з самовільним спалюванням сухої трави та листя. Всі виступаючі наголошували на шкоді довкіллю та небезпеці виникнення великих лісових пожеж внаслідок таких неконтрольованих самовільних підпалів. Депутати дійшли висновку, що роз'яснювальна робота серед населення не дає позитивного ефекту, а відповідальність, яка на сьогодні передбачена чинним законодавством, не може виступати стримуючим засобом. Тому комісія доручила Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища у Львівській області вивчити закордонний досвід запобігання та боротьби з самовільними підпалами сухої трави.

Також комісія вирішила звернутися до Уряду з пропозицією підняти в десять разів розмір штрафу за самовільний підпал сухої трави чи листя.