Як повідомляє кореспондент Вголосу, першим з пропозицією недоцільності розгляду цього питання виступив депутат  від БЮТ Іван Білак, його підтримав депутат Михайло Сендак. Раніше заявили, що не будуть голосувати за недовіру Горбалю депутати УСДП.

Після цього виступив голова фракції БЮТ Іван Стецькович, який нагадав, що саме він ініціював розгляд цього питання. Позицію окремих "бютівців" він назвав їх особистим рішенням і висловив жаль, що у фракції присутні такі "холуї". Натомість він наголосив, що фракція БЮТ буде голосувати за недовіру Горбалю.

Від Львівської ОДА з пропозицією зняти з розгляду це питання до голови облради Мирослава Сеника звернувся перший заступник голови ОДА Мирон Янків. У своєму зверненні він назвав основні соціально-економічні показники області, які, за словами віце-губернатора, свідчать про розвиток області. Крім цього, як стверджує Мирон Янків, Василь Горбаль не порушує статті у законодавстві, яка забороняє суміщення посад голови ОДА та народного депутата, оскільки подав заяву про складання депутатських повноважень.

Пропозиція зняти з розгляду це питання набрала лише 28 голосів, проти 18.

Депутат Олег Немчінов запропонував перенести це питання на іншу сесію і сформулювати його як «звіт голови Львівської ОДА про виконання програми соціально-економічного розвитку». Голова облради Мирослав Сеник погодився з думкою, що голосувати за недовіру губернатору можна лише після розгляду його звіту про виконання програми соціально-економічного розвитку.

Однак ця пропозиція теж не набрала достатньої кількості голосів. Її підтримали лише 47 депутатів, 5 були проти, 4 – утрималися.

Нагадаємо, що питання недовіри голові ОДА Василю Горбалю ініціювала фракція БЮТ. Головна підстава – суміщення посад. Обласні депутати уже декілька разів ставили це питання, але наразі воно не набирало достатньої кількості голосів.