Депутати Львівської облради відсторонили від виконання службових обов’язків керівників обласних податкової, міліції, а також Західної регіональної митниці. Таке рішення було прийнято сьогодні на позачерговому засіданні сесії Львівської облради, а також ряд інших керівників.
Депутати Львівської облради відсторонили від виконання службових обов’язків голову ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка, заступника голови ДПА у Львівській області, начальника податкової міліції області Станіслава Коваленка, начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала, першого заступника начальника УМВСУ Ярослава Скибу, начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака, гендиректора „Львівлісу” Михайла Кутя та начальника управління пасажирського транспорту Львівської ОДА Ігоря Думу.
Голова Львівської облради Михайло Сендак та голова виконкому Львівьсокї обрлади Петро Олійник наголосили, що вони не звільняють данних осіб з посад. А відсоторюють їх від виконання службових обов’язків.
Одною з причин такого рішення стало те, що саме ці керівники видавали незаконні розпорядження і тиснули на своїх підлеглих з метою сфальсифікувати результати президентських виборів.
Сьогодні Львівська облрада перебрала на себе функції виконавчої влади в області. Депутати також прийняли рішення „Про створення виконавчого комітету Львівської облради”.