Про це повідомляє кореспондент Вголосу.

Делегацію супроводжував Надзвичайний та Повноважний посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Хайм.

«Радий вітати вас у приміщенні Львівської облради. В переддень вступу України у Європейський союз ми розцінюємо візит поважної делегації з Австрії як добрий знак і гарантію того, що ми будемо разом у європейському співтоваристві», – звернувся до гостей голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради Ярослав Качмарик.

Також він побажав делегації почувати себе у Львові, як вдома, оскільки для цього є всі підстави: архітектура, яка подібна до австрійської, культура галичан, яка є європейською та велике бажання Львівщини бачити таких гостей.

Австрійська делегація, в свою чергу, подякувала львівським депутатам та висловила своє бачення підписання Україною угоди з ЄС.

«Дивлячись у майбутнє, ви згадали про підписання угоди України із ЄС, тому ми вітаємо наше зближення. Земля Верхня Австрія є однією із 9 земель Австрійської республіки і постійним членом Європейської комісії. Дякуємо, що ми можемо бути тут з вами і говорити про спільне майбутнє», – сказав представник австрійської делегації.