За це звернення проголосували тільки 16 депутатів міськради під час сьогоднішнього пленарного засідання, інформує кореспондент Вголосу.

Нагадаємо, 11жовтня під час пленарного засідання депутат від фракції РХП Богдан Панкевич розповів, що депутати Львівської обласної ради позбавили Львів субвенцій з держбюджету у розмірі 262 тис. 931 грн. на ремонт доріг, а перевели ці кошти Дрогобичу. Таким чином 27 районних центрів та міст обласного значення Львівщини отримали по 262 тис. 931 грн., а Дрогобич – подвійну суму 525 тис. 862 грн.

Богдан Панкевич наголошував, що субвенції мали б розподілятися між районами і містами обласного значення рівномірно. Натомість Львів фактично позбавили державних коштів.

Позаяк 11 жовтня депутати не проголосували за заяви і звернення, бо не було кворуму, то міський голова Андрій Садовий поставив це питання на голосування сьогодні.

Депутати міської ради не підтримали звернення до депутатів обласної ради. Натомість всі інші заяви і звернення, які озвучували 11 жовтня, нині проголосували пакетом. Їх підтримали 54 депутати.

Після цього голосування Андрій Садовий зазначив, що "цим голосуванням депутатська більшість показала, що у Львові ремонт доріг не потрібен".

Натомість голова комісії депутатської діяльності і законності, депутат від фракції ВО «Свобода» Любомир Мельничук попросив мера не коментувати ті чи інші рішення депутатів. За словами свободівця, нині мова йде про ставлення депутатів до звернення Богдана Панкевича, а не про ставлення до проблеми ремонту доріг у Львові.