Про це інформує прес-служба УНКП.

«Українська Національна Консервативна партія звертається до фракції «Свободи» у Львівській міській раді і безпосередньо до секретаря ради Василя Павлюка, а також до фракцій «Фронту змін», «УДАРу», щоб завтра на засіданні сесії міськради вони достроково припинили повноваження міського голови Андрія Садового у зв’язку з повним крахом виконавчої влади у Львові, а також з тим, що виконавчі органи влади Львова раз по раз опиняються в центрі корупційних скандалів», сказав Соскін.

«Зрозуміло, що Львів із Садовим зиму не переживе. Тому потрібно, щоб депутати цих партій врешті-решт взяли на себе відповідальність, якщо вони здатні на це. В жодному випадку Садовий не має ні морального, ні професійного права перебувати при владі. Стало очевидним, що він співпрацює з владою – з Колесніковим, із сім’єю Вілкулів. Зокрема, Садовий сприяв обранню Вілкула головою Асоціації міст України, це – зрада інтересів міських громад. Ми бачимо, що тепер Асоціація міст України повністю поставлена під контроль сім’ї Януковича, криворізько-донбаського кримінального угрупування. То ж якщо Садового не відправлять у відставку, вся відповідальність за бездіяльність, провал і занепад Львова повинна лягти на депутатів від «Свободи», «Фронту змін» та «УДАРу» та безпосередньо на Василя Павлюка», – наголосив він.

Олег Соскін вважає, що необхідно негайно сформувати новий виконком, створити слідчу депутатську комісію і розпочати заміну всього кадрового апарату міськвиконкому.

«Треба з’ясувати, куди ділися бюджетні гроші, на що витрачаються кошти львівської громади, чи бере Садовий з кожного бізнесу, з кожної ділянки, з кожного питання, яке він вирішує, відповідну частку, відсоток, хабар? А також знайти відповіді на питання, чому Львів опинився у борговій ямі, провести розслідування, чи мали місце певні махінації в ході підготовки до проведення у Львові Євро-2012, під час спорудження стадіону, аеропорту, доріг?», – наголосив він.

На думку Соскіна, якщо Садовий і його команда надалі залишатимуться при владі, Львів «втратить шанс відродитись як європейське місто нарівні з іншими перлинами колишньої Австро-Угорської імперії – Віднем, Прагою, Будапештом».

Нагадаємо, що до депутатів Львівської міськради зі схожою пропозицією звернулися активісти організації «Спас».