19 вересня відбулась робоча поїздка депутатів Львівської обласної ради - "нашоукраїнців" - на зустріч з жителями Лопатина та Радехова. У зустрічі взяли участь заступник голови облради Андрій Парубій, народний депутат Олег Тягнибок, депутати облради М.Вовк, О.Лемішко, Р.Дідусь, О.Федоришин, Р.Гайдучок, М.Барбара.Про це повідомляє прес-служба львівсьокї облради.

"Зараз настав дуже визначальний історичний момент. Українці мусять згуртуватись подібно до 1990 року, коли повстали проти комуністичної системи. Зараз треба побороти машину Кучми. Львівська область - єдина, де керівництво належить до фракції нашоукраїнців, а отже чинить спротив генеральній владі. Партія СДПУ(о) користується комуністичними методами боротьби. Фракція "СС" в облраді зірвала багато важливих сесій, серед яких із питань Скнилівської трагедії" - зазначив Андрій Парубій.
Головною тезою у виступах промовців звучав заклик перестати боятися і повернути ту єдність, віру і оптимізм, які панували серед українців на початку 90-х років. Громадяни повинні не лише прийти проголосувати, а й зуміти відстояти свій голос, адже головні фальсифікації відбуватимуться знизу, коли до Києва будуть передавати сфальсифіковані протоколи голосування.

"Вся АП кинута проти однієї області, але виконавча влада демонструє свою нежиттєздатність. Сьогодні результати передвиборних соцопитувань не відповідають дійсності. Насправді рейтинг Ющенка сягає поза 40%, а Януковича не дотягує до 20%, проте провладні ЗМІ імітують майже рівні рейтинги двох головних кандидатів. З огляду на динаміку росту рейтинга Ющенка, другий тур буде просто непотрібний. Але головне зараз - перестати боятися влади, яка доживає останні дні",- зазначив Олесь Лемішко.

Після виступів депутатів облради слово взяв нардеп Олег Тягнибок.
Він сказав: "Зараз я об’їжджаю Україну і, повірте, нема різниці між східними і західними українцями, бо всі однаково хочуть мати правову державу, мову і згуртовану націю. Українці насправді незахищені і не є в більшості у власній державі. Ще з початку 90-х влада займається фізичним нищенням лідерів".
Після зустрічі з громадськістю на сцені будинку культури відбувся концерт.
У Радехові до виступаючих доєднались депутати облради Роман Гайдучок і Михайло Барбара.
М.Барбара зазначив, що ті депутати в раді, що домагаються відставки Голови, повинні ставити питання на голосування, а якщо вони цього не роблять, то не зібрали жодного голосу. Це удар не по Сендаку, а по всій обласній раді. На сьогодні Ющенко - єдиний прем’єр, що за весь період псевдореформ зробив багато позитивного. Це і грошова реформа, і рятунок від дефолту, і реформа вугільної промисловості. Тому в нас нема сумніву, що ця людина прийде до влади.
Роман Гайдучок наголосив на 50 мнл. грн., виділених Кабміном для Львівщини, які лише тепер надходять до нас. Але через бойкот депутатами СС, їх розподіл під загрозою і усі ці кошти можна втратити.
"Зараз, коли скуплені усі підприємства, олігархи хочуть скупити найголовніше - землю. І хоч депутати ВР прийняли закон про зоборону продажу з січня 2005, президент наклав вето, бо йому це не вигідно. Аграрна реформа, що проходить зараз на Львівщині - злочинна. І коли я намагався навести лад у сільському господарстві області, то, як подяку, отримав кримінальну справу".