Нагадаємо, що проектом рішення передбачалося затвердити новий склад виконавчого комітету міськради, в якому мер пропонував залишити з чинного зараз виконкому 6 людей. Оскільки до складу виконкому досі входить Станіслав Броневицький, який уже не є начальником Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області, то міська рада своєю ухвалою мала б затвердити виконком з новим начальником міської міліції – Сергієм Зюбаненком. Інших персональних змін мер, судячи з ухвали, не пропонував.

Проте, голова комісії депутатської діяльності і законності Любомир Мельничук нагадав , що депутати уже приймали рішення про розпуск цього виконкому. Проте мер, як мешканець Львова, звернувся до суду, і суд призупинив дію ухвали про розпуск виконкому.

Крім того, Любомир Мельничук нагадав, що нинішня каденція міськради практично працює зі старим складом виконкому, який був затверджений ще попереднім депутатським корпусом.

Тому свободівець запропонував перенести розгляд питання про виконком Львівської міськради до того часу, поки суд не прийме відповідне рішення.