Як повідомляє прес-служба Львівської облради, за інформацією Михайла Коваля, водосховище рясніло поплавками сіток. Депутат викликав на водосховище представників Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, Державної екологічної інспекції у Львівській області та Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області.

Працівники управління охорони навколишнього природного середовища Богдан Чукор та екологічної інспекції Микола Барабаш відразу прибули на водосховище. Вони витягнули з води близько двох кілометрів сіток, які знаходилися в безпосередній близькості до дамби ТЕЦ (в 500-метровій охоронній зоні). Таким чином численні скарги, які надходили на адресу обласної ради про незаконний вилов риби на Добротвірському водосховищі знайшли підтвердження.

Натомість представник Держрибоохорони, який прибув лише через шість годин після повідомлення про виявлення сіток на водоймі, замість того, щоб подякувати присутнім за допомогу у припиненні протиправних дій, намагався з'ясувати, хто витягав сітки і хто на це дав дозвіл.

Як розповів Михайло Коваль, місцеві мешканці підтверджують повну бездіяльність Держрибоохорони на Добротвірському водосховищі та наявність корупційних схем.

Михайло Коваль висловлює подяку голові Кам'янко-Бузької РДА та керівникові Кам'янко-Бузької міліції за сприяння в припиненні протиправних дій на Добротвірському водосховищі.