Верховна Рада України створила Тимчасову слідчу комісію парламенту з питань розслідування нападу на головного редактора газети "Коммунист Донбасса" Георгія Попова, пошкодження шляхом підпалу майна іноземного громадянина Валіда Арфуша та інших фактів тиску на представників засобів масової інформації.

За таке рішення проголосувало 260 із 408 народних депутатів, зареєстрованих у залі.

Головою Тимчасової слідчої комісії обрано народного депутата Ігоря Шурму (фракція СДПУ(О). Також передбачено, що звіт ТСК має відбутися не пізніше 15-денного терміну від часу прийняття рішення про її створення. 

У ніч на 30 вересня автомобіль Арфуша "Bentley" вартістю 250 тис. євро було спалено в центрі Києва. Арфуш публічно заявив, що пов'язує підпал з підготовкою чергового номера журналу, в якому заплановані публікації про сина Президента Андрія Ющенка.

Другий секретар Донецького обкому Комуністичної партії України, головний редактор газети "Коммунист Донбасса" Попов був жорстоко побитий двома невідомими 10 листопада в Донецьку в під'їзді власного будинку. Попов був госпіталізований до нейрохірургічного відділення лікарні з тяжкою черепно-мозковою травмою.

УНІАН