«Тут були клумби, квіти, зелень. Позавчора вони зняли землю, вчора привезли щебінь і сьогодні розпочали будівництво. Незаконно, без дозволів, будують стоянку для автомобілів», -- розповів Presstime голова політичної партії УНА Юрій Шухевич.

З його слів, те, що немає відповідних для початку будівництва дозволів, підтвердили в Личаківській райадміністрації.

Мешканці сусідніх з «Євроготелем» будинків та парафіяни церкви Пресвятої Трійці збирають підписи проти будівництва автостоянки і планують не дати продовжити розпочате будівництво.

За інформацією Шухевича, власником готелю є депутат Львівської обласної ради від УНП Михайло Коваль. Заступником директора готелю є Олег Немчінов, також депутат облради від УНП, член депутатської групи «Нова Галичина»

Мешканців вул. Тершаківців підтримали партії УНА та «Народна самооборона».

Заступник гендиректора «Євроготелю», депутат Львівської облради від УНП Олег Немчинов у коментарі Presstime підтвердив, що готель розпочав будівництво без всіх необхідних дозволів.

«Ми отримали позитивні висновки від Львівської міськради, погодження МНС, санітарного лікаря, профільної комісії землекористування та комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою та ДАІ. Департамент житлового господарства Львівської міської ради уклав з нами угоду про надання права на здійснення службового паркування. Від Личаківської райадміністрації ми отримали заднім числом негативну відповідь. Ми стали заручниками Личаківської райадміністрації, яка не дає нам дозволу на будівництво стоянки, оскільки вважає за доцільне розширення проїзної частини вул. Тершаківців від вул.Костя-Левицького до вул. Туган-Барановського. Адміністрація пропонує зрізати всі дерева і зробити ще додаткову смугу», - розповів п. Немчінов.

З його слів, наразі юристи опрацьовують це питання, і готель судитиметься з Личаківською адміністрацією.

Олег Немчінов запевнив, що будівництво стоянки попередньо погоджено з церковною громадою та настоятелем церкви Пресвятої Тройці, яка є навпроти готелю. «А от місцеві мешканці чомусь не хочуть з нами говорити», - додав він.

Керівництво «Євроготелю» планує завершити розпочаті роботи, але коли саме - пан Немчінов не уточнив, лише зазначивши, що планували зробити це протягом тижня.