За це рішення під час сесії Львівської обласної ради сьогодні проголосували 78 депутатів, передає кореспондент «Вголосу».

Директор департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Олег Демків розповів, що, відповідно до затверджених змін, буде збільшено видатки на ремонт доріг в області, освіту, охорону здоров’я та виплати, пов’язані з війною на Сході України.

За словами Олега Демківа, видатки на ремонт доріг буде збільшено на 52,2 мільйона гривень. Збільшать також видатки на освіту, вони становитимуть 14,4 млн грн.

«На безпеку держави передбачено 30,2 мільйона гривень. Здебільшого це виплати допомоги загиблим, видатки на оздоровлення дітей військових з АТО та для матеріально-технічного забезпечення військових формувань на Львівщині», розповів керівник департаменту.

Відповідно до рішення депутатів, фінансовий ресурс на обласні програми збільшили на 139 млн грн. Він становитиме 338 млн грн, що майже вдвічі більше, порівняно з минулим роком.

Уточнений бюджет Львівщини на 2015 рік становитиме 6,8 млрд грн, а це на 446 млн грн більше від фактичного виконання 2014 року.

Як писав «Вголос», Львівщина просить у Кабміну додаткові гроші на дороги та освіту.