Про це інформує власкор «Вголосу».

У проекті рішення рекомендовано голові Волинської обласної державної адміністрації, відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», в термін до 21 травня 2016 року:

1.1. Прийняти розпорядження про перейменування скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів чи інших об’єктів топоніміки населених пунктів, назви яких досі містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму;

1.2. Прийняти розпорядження про здійснення демонтажу пам’ятників, пам’ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні, політичних репресій, особам, які обіймали керівні посади у комуністичній партії, вищих органах влади та управління СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік (крім осіб, діяльність яких була значною мірою пов’язана з розвитком української науки та культури), працівникам радянських органів державної безпеки, подіям, пов’язаним із діяльністю комуністичної партії, встановленням радянської влади на території України або в окремих адміністративно-територіальних одиницях, переслідуванням учасників боротьби за незалежність України у XX столітті.

2. Утворити Експертну раду з питань визначення художньої цінності та містобудівного значення об’єктів при Волинській обласній раді.

3. Схвалити персональний склад Експертної ради з питань визначення художньої цінності та містобудівного значення об’єктів при Волинській обласній раді.