Депутатка Оксана Довгаль, яка раніше пройшла до міської ради Бібрки, що на Львівщині, за списком партії "Самопоміч", відмовилася від співпраці з цією політсилою через включення до виборчих списків екс-регіоналів, які мали проблеми з законом.

Про це Оксана Довгаль написала на своїй сторінці у "Фейсбук".

"Повідомляю, що відмовляюся від співпраці з політичною партією «Об’єднання «Самопоміч» і не йтиму від цієї політичної сили на вибори до ОТГ (хоч мені і пропонувалося очолити список).
Наша ініціативна група працювала дуже результативно всі три роки. За свій список реалізованих проектів мені теж не соромно (звіт про депутатську діяльність додаю нижче). Однак обставини склалися так, що незадовго перед виборами до потенційних списків почали в непрозорий спосіб заводити окремих кандидатів, які скомпрометували себе співпрацею з партією регіонів, а також осіб, що мали проблеми із законом", - зазначає депутатка.

Оксана Довгаль розповідає, що на минулих виборах її ініціативна група отримала найбільшу довіру виборців й завела в міську раду аж шістьох депутатів.

"Три комісії із чотирьох очолювали наші представники, секретар ради – теж член ініціативної групи. Багато із започаткованих проектів у місті, реалізованих мікропроектів – на нашому рахунку, але нині жоден із нас не йде на вибори від «Самопомочі». Перемовини, звіт про роботу, аргументація щодо неможливості йти в одному списку з «януковичівцями» не дали результату. Частину списків формував номінальний голова районного осередку «Самопомочі», чинний мер Перемишлян п. О. Зозуля, котрий жодним чином не координував нашої роботи, а тим паче навіть не контактував із Бібрською групою. Ще один дивний збіг: до списку потрапили деякі дуже наближені до одного одіозного регіонала (О.К.) люди. Виглядає на те, що людей підбирав саме О. К.", - пише пані Довгаль.

"Підсумовую: іти на вибори у списку, де є прихильники режиму Януковича, а тим паче очолювати його, не маю жодного наміру. Роблю висновок: Бібрська «Самопоміч», на жаль, стала філією партії регіонів. Звертаюся також до людей, яких запрошуватимуть до списків «Самопомочі» на виборах до Бібрської ОТГ: будьте пильні", - додала депутатка.