16 листопада 2016 року у Києві біля палацу «Україна» під час мирної акції спротиву проведенню концерту українських артистів «Потапа і Насті», котрі гастролюють під час війни з Росією в Москві та інших містах країни-окупанта, були жорстоко побиті активісти ВМГО «Сокіл», а також члени ВО «Свобода», зокрема постраждав депутат Броварської міськради Сергій Бойко та учасник російсько-української війни, чемпіон з пауерліфтінгу Сергій Ляхевич, обидва хлопці були затримані, але згодом відпущені з Печерського райвідділку поліції зі слідами побоїв. 

Крім того, у результаті сутичок, які були організовані правоохоронцями, постраждав 19-річний «сокілець», студент КПІ Єгор Желязков. Націоналіст прийшов висловити свою громадянську позицію, але був жорстоко побитий поліцейськими. Зараз Єгор перебуває у лікарні з черепно-мозковою травмою та зламаним носом. Ще одна постраждала від рук колишніх беркутівців – 17-річна Надія Садівнича. Дівчина отримала струс мозку та інші ушкодження.

17 листопада 2016 року депутати Київради Володимир Назаренко, Петро Кузик, Володимир Бохняк та інші зустрілися з керівником столичної поліції Андрієм Крищенком, який дав обіцянку розібратися у ситуації та оцінити дії його підлеглих.

Свободівці переконані, що персональну відповідальність за те, що коїлось біля палацу «Україна» мають понести начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля та його заступник Олег Чувілкін.

«Ми вимагаємо звільнити Юрія Зозулю та Олега Чувілкіна з їхніх посад, вони особисто відповідальні за це побоїще, а також вимагаємо покарати тих, хто давав вказівку бити активістів й тих, хто цю вказівку виконував. Під час сутички я особисто чув вислови з боку правоохоронців: «зачищаємо жорстко». Поліціянти били й «пакували» студентів, патріотів, ветеранів війни. Сподіваємось, що протягом декількох днів винні у вчинені цих злочинів будуть покарані. Ми будемо піднімати це питання на вищому рівні й не залишимо дії злочинців непокараними», – заявив депутат Київради, офіцер ЗСУ Володимир Назаренко.