Комісія повинна вивчити стан галузі охорони здоров’я у Львові, проаналізувати стан утримання і забезпечення закладів охорони здоров’я, що належать до відання міської ради, перевірити ефективність використання бюджетних коштів на фінансування галузі охорони здоров’я.

Головою тимчасової контрольної комісії для вивчення стану галузі охорони здоров’я у Львові визначили депутата від ВО «Свобода», члена постійної комісії медицини, освіти і соціального захисту Андрія Рікоту. Заступником голови комісії обрали депутата-свободівця, голову постійної комісії депутатської діяльності та законності Любомира Мельничука, а секретарем комісії – депутата від ВО «Свобода», члена постійної комісії медицини, освіти і соціального захисту Ларису Василишин.

Також до складу комісії увійшли депутати-свободівці Андрій Карбовник, Ігор Корсун, Андрій Яворський, Тарас Семущак, Ярема Дерейко і депутат від НРУ Богдан Лешневський.

За результатами своєї роботи комісія має напрацювати звіт і пропозиції щодо стану галузі охорони здоров’я у Львові і подати їх на розгляд міської ради.