Про це він сказав, коментуючи провал голосування про включення до порядку денного сесії проектів законів щодо проведення люстрації в Україні, інформує прес-служба Волинської обласної організації ВО «Свобода».

«Україна потребує системного перезавантаження і очищення влади. Лише подолавши катастрофічні наслідки колоніального минулого і усунувши з державного апарату та інших органів корумпованих, продажних осіб, ми зможемо розраховувати на зміни. Без люстрації побудова високорозвиненої країни неможлива. Тому усі депутати, які не голосують за проведення люстрації, прирікають державу на корупцію, загнивання і бідність та грають на боці Кремля, а також його п'ятої колони – комуністів і Партії регіонів», – зазначив націоналіст.

Анатолій Вітів наголосив, що ВО «Свобода» послідовно виступає за проведення масштабної люстрації. Ще 2005 року Олег Тягнибок подавав відповідний законопроект, який також не було підтримано.

«Після Помаранчевої революції люстрацію не було проведено. Тоді відповідний закон провалили. Як наслідок – у державі не відбулося системних змін. Попередні слуги режиму залишилися на посадах. Ідеї революції було зраджено і забуто. Саме відсутність люстрації привела до влади Януковича і стала запорукою встановлення злочинного бандитського режиму. Чим це обернулося для України – бачимо зараз. Ми не маємо права повторити помилки «помаранчевих». Люстрація має відбутися. Це одна з основних вимог Майдану. «Свобода» буде боротися за її втілення і не дозволить зрадити Майдан!», – підкреслив депутат-свободівець.