Депутати Львівської міської ради підловили міського голову Андрія Садового на корупції просто під час пленарного засідання. Обранці просили включити в порядок денний питання, про які просили мешканці Львова, Садовий же у цьому відмовив, а натомість виніс на розгляд сесії низку сумнівних питань про розпродаж комунального майна.

Про це повідомляє кореспондент "Вголосу".

"Те, що зараз відбувається в сесійній залі, це є звичайна політична маніпуляція від Андрія Садового. Два тижні тому було звернення депутатів Львівської міської ради, щоб провести позачергове пленарне засідання. З того часу Садовий не зробив жодної зустрічі з керівниками депутатських фракцій, не проговорив порядок денний. Більше того, вже коли підписав порядок денний, ще у вівторок вранці на електронних скриньках депутатів було лише два проекти ухвал з 12-ти, які є в порядку денному. Ці всі ухвали підписувалися на коліні, тексти цих ухвал дописували вдогонку. І зараз Андрій Садовий починає говорити, що якісь ухвали візувалися на комісіях, а якісь ні? Це стандартна маніпуляція, яка відбувається протягом багатьох років. Я вважаю, що це є корупційна складова з боку Андрія Садового, коли він в ручному режимі якісь ухвали вставляє в порядок денний, а якісь не вставляє", - зазначив голова фракції "Свободи" Маркіян Лопачак.

Також Лопачак розкритикував Садового за популізм, яким він займається під час засідання замість роботи:

"Ще раз вам кажу: зберіть свою фракцію і читайте моралі. Тут нема маленьких дітей, яким можна читати нісенітниці. Ви такий сміливий, апелюєте Княжицькому після того, як він ще пів години тому пішов звідси? Так говоріть відразу! Ви відповідайте людям відразу! Бо ви включаєте свою камеру, наговорюєте спічі, що в цій сесійній залі "немає політики". То ви якраз і є з політикою! Ви нам розповідаєте, як у вас все класно з коронавірусом, а потім в нас захворюваність різко стрибає вгору! Так ваші спічі не зупиняють коронавірус! Його робота зупиняє! А роботи у вас немає, на жаль. Крім популізму з вашого боку немає нічого!"

Нагадаємо, на нинішню сесію ЛМР прийшов нардеп від "Європейської солідарності" Микола Княжицький. Обранець закликав владу Львова почати роботу над проблемами міста, а також розкритикував міського голову за те, що він не співпрацює з депутатами Верховної Ради від Львівщини, а натомість займається другорядними справами.

Крім того, під час сесії п’ятеро депутатів заявили, що покинули фракцію “Самопомочі”, звинувативши свого лідера Андрія Садового в піарі й ігноруванні інтересів громади. Мер у відповідь заістерив і заявив, що на прийдешніх місцевих виборах знову буде балотуватися.

Більше читайте у статті: Дерибан під «соусом» коронавірусу: Садовий на сесії міськради збирається розпродати майно Львова

Пряму трансляцію засідання ЛМР проводить телеканал НТА: