Про це інформує кореспондент Вголосу.

Депутати подолали вето Садового попри роз’яснень начальника юридичного управління Гелени Пайонкевич, що більшість зауважень до звіту з боку депутатів є неаргументованими.

Вона зазначила, що мер звітував про роботу органів виконавчої влади, тож депутати мали право визнати незадовільною роботу будь-якого виконавчого органу міської ради, а не міського голови.

Крім того, за словами Пайонкевич, некоректним є формулювання, що Садовий зловживає правом вето, оскільки міський голова має право зупиняти будь-яку дію будь-якої ухвали.

«Щодо незаконності процедури впровадження нової транспортної системи, то рішення Галицького суду щодо її впровадження є, але станом на сьогодні воно не набрало юридичної сили, оскільки оскаржується виконавчим комітетом міської ради в Львівському адміністративному апеляційному суді», – наголосила Пайонкевич.

Вона зазначила, що не може погодитись із твердженням, нібито що в міській раді працюють корупціонери, оскільки у 2011 році жоден з працівників виконавчих органів ЛМР до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень не притягався.

«Станом на сьогодні жодного негативного висновку немає, жодного протесту прокурора на розпорядження міського голови стосовно прийняття чи звільнення з посади немає», – розповіла Пайонкевич.

Нагадаємо, 20 вересня депутати Львівської міської ради визнали роботу міського голови Львова Андрія Садового незадовільною, після того, як він зачитав звіт про роботу ради в 2011 році.