Президент України Віктор Ющенко почуває себе добре, він здоровий, заявляє професор, екс-президент Європейської асоціації дерматології Жан Сарра.

«Здоров’я Віктора Ющенка дуже хороше. У нього немає проблем зі всім, що стосується внутрішніх органів – з голови до ніг. Голова, серце, легені, печінка, підшлункова», – сказав він у понеділок на брифінгу в Києві.

За словами професора, хороше самопочуття Президента підтверджує його нещодавнє сходження на Говерлу (вершина українських Карпат, 2061 м).

Зовнішній вигляд В.Ющенка, відзначив Ж.Сарра, не відображає його внутрішнього стану, оскільки діоксин (яким, як передбачається, отруїли главу держави при його перебуванні кандидатом в Президенти) виводиться з організму поступово.

Прес-секретар В.Ющенка Ірина Геращенко повідомила, що президент 3 рази їздив на медконсультацію до Швейцарії, і тричі швейцарські фахівці приїжджали до України.
За її словами, перед сходженням на Говерлу були проведені консультації з лікарями, і медики дозволили В.Ющенку здійснити підйом.

ProUa