Щойно Міська виборча комісія затвердила Андрія Садового на посаді міського голови Львова, він запланував термінове засідання виконавчого комітету. Чиновники Садового мали зібратися о 10.00 год в п'ятницю, 27 листопада, щоби розглянути низку майнових і земельних питань. Після того, як депутати дізналися і повідомили в ЗМІ, що на цьому засіданні збираються протягнути одне зі скандальних рішень, Садовий скасував засідання.

Так, пізно ввечері в середу, 25 листопада, Львівська міська ТВК на вимогу депутатів оголосила офіційні результати виборів голови Львівської ОТГ, відтак Андрія Садового офіційно зареєстрували міським головою. А вже наступного дня він терміново призначив засідання виконавчого комітету на ранок п'ятниці, 27 листопада.

Одним із питань у порядку денному засідання виконкому поставили рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для будівництва комплексу багатоповерхівок на вул. В. Щурата. Під це будівництво чиновники збиралися віддати 2,6 га ще незабудованої землі.

Після того, як депутати забили на сполох, вказуючи на нелегітимність такого засідання і ймовірну корупційну складову у прийнятті вищезгаданого рішення, Садовий скасував засідання.

Як повідомив напередодні депутат Львівської міської ради від "Європейської солідарності" Сергій Івах, на цьому засіданні Садовий всупереч всій містобудівній документації збирався погодити забудовнику унікальні умови: просто фантастичну граничну висоту будинків – 55,0 м та максимальний відсоток забудови – 40%.

Разом з тим, депутат розповів, що проектом цього житлового комплексу займається фірма, яка раніше розробляла проект скандального готелю радника Садового на вулиці Вороного у центрі Львова.

Більше про аферу з готелем на Вороного читайте у статтях:

Нагадаємо:

  • У вівторок, 24 листопада у межах чинного законодавства розпочала свою роботу Львівська міська рада 8-го скликання. Новобрані депутати виконали рішення Львівської територіальної виборчої комісії, яка згідно з чинним законодавством, є єдиною уповноваженою скликати перше засідання новообраної ради, і провели сесію.
  • На засідання зібралися представники “Європейської солідарності”, “Свободи” та “Варти”. Тим часом фракції “Самопомочі” і близького до неї “Голосу” всупереч законодавству виконали вказівку міського голови Андрія Садового та проігнорували зібрання.
  • Як з’ясувалося згодом, Садовий разом з депутатами від “Самопомочі” й “Голосу” намагалися затягнути з проведенням першого засідання нової Львівської міської ради, щоб дати можливість розпродати землі в громадах, які приєдналися до Львівської ОТГ, але поки ще не підпорядковуються Львівській міській раді.
  • Пізніше, щоб скомпроментувати депутатський корпус, який всупереч погрозам Садового зібрався на перше засідання, заступник міського голови Любомир Зубач і сайт дружини мера “Захід.нет” поширили фейк про “фінансовий колапс у селах Львівської ОТГ”.
  • У середу, 25 листопада, представники усіх фракцій новообраної Львівської міської ради зібралися на спільну зустріч з міським головою Львова Андрієм Садовим. За її результатами депутати від «Європейської солідарності», «Свободи», «Варти», «Голосу» та «Самопомочі» разом скерували звернення до ТВК з проханням максимально пришвидшити публікацію результатів виборів міського голови і оприлюднити протокол першого засідання сесії. ТВК виконана прохання у той же вечір. Садового офіційно затвердили мером.